patent temini olup olmadığını: hayır
demir pot kullanımı faydaları
A: klorür iyon adsorpsiyonu demir pot
İkinci: demir pot kaynamış su yayınlayacak demir demir (Fe2 +), İnsan doğrudan metal demir absorbe edemez, demir gıda genellikle ferrik şeklinde demir var, divalent demir emilim hızı 15% olduğunu, ferrik demir emilim oranı sadece 3-8%, tüm demir demir en yararlı devletleri demir. bu insan vücudu günlük ihtiyacı tamamlayabilir.
üç: önleyebilir da ve kan basıncı azaltmak yüksek kan basıncı olan kişiler için çok yararlı olduğunu.
dört: demir pot kaynamış su enerji artırmak için su sıcaklık, su yumuşatma ile, tatlı su haline izin, akıcı, tat kalın ve tam, pürüzsüz, çay içme, çarpan bonus etkisi, eski köpük çay için uygundur veya pişmiş Pu'er çay ile.
beş: demir pot oynadı ve koleksiyon değeri vardır. ince işçilik, birinci sınıf malzemeler, İnsanlar aşk, eldeki ve toplama için değerli ve uzay takdir!
kullanımı ve bakımı demir pot
1, pot ilk kez kullanılan, demir pot pişirme için su içine ilk çay yaklaşık 10 dakika. yani çay tanen içerir ve demir pot demir çözünme, bir tabaka oluşturacak tanen demir su ısıtıcısı demir yüzeyinde kaplama, daha nakış niyeti izin vermez. kaynatın su ısıtıcısı drene olabilir, tekrarlanan 2-3 kez, su kadar şeffaf olduğunu.
2, yeni pot kullanmaya başladı önerdi her gün kullanın lütfen, bir ölçek hızla ödemek izin.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 46cm x 26cm x 12cm (18.11in x 10.24in x 4.72in)