Biz gitar fabrika, destek toptan ve dropshipping, bizim dükkana hoşgeldiniz!
Not: Bazı ürünler var bir mal yüksek değeri, üretecek ilgili gümrük vergileri, gümrük vergileri alıcı tarafından karşılanacaktır, şüphe durumunda lütfen unutmayın, zamanında alıcı bilgilendirmek lütfen.
Ürün tanıtımı:
Ürün: 20 adet/takım bağlanmış ses kiriş bahar destek Rod
Malzeme: Paslanmaz çelik + bambu
Paketi Boyutu: 550 m * 70mm * 40mm
Ağırlık: 1200 g/adet
Kullanımı: Açıklama: bahar geri çekilebilir destek ile çubuk, kullanıldığında, temas yüzeyi ile ses kiriş aşağıda, ürün bir deri tabakası ped ile birlikte gelir, böylece ses kiriş destek şerit işareti dışarı izin vermez. Bahar destek şerit vardır yaklaşık 470mm ve bir çapı yaklaşık 10mm. Minimum sıkıştırma destek çubuk yaklaşık 420mm olduğunu. En büyük avantajı bu destek çubuk olmasıdır yüksekliği göre uyarlanmış ses ışın.
Önemli ipuçları:
1. eğer istediğiniz eşleştirme zımpara. Bizim mağaza onları bulabilirsiniz.
2 . Bizim ürün fiyatları ve navlun oranları kurmak vardır. Eğer tek bir ürün veya birden fazla homojen ürünleri satın, lütfen tıklayın "şimdi satın al". Birden fazla farklı ürünleri satın almak istiyorsanız, lütfen tıklayın "araba eklemek", bu kaydedebilirsiniz bazı ambalaj navlun. Sistem hesaplamak göre doğru nakliye adresi olsun "şimdi satın al" veya "eklemek için araba ".

  • Model Numarası: Guitar accessories
  • tip: Bonded sound beam spring support rod
  • Material : Stainless steel + bamboo

  • Birim Tipi: Set
  • Paket Boyutu: 55cm x 10cm x 10cm (21.65in x 3.94in x 3.94in)